SIA “AST Logistika”

AST LOGISTIKA – loģistikas uzņēmums, kas sniedz noliktavu un transporta pakalpojumus, dibināts 2014. gadā. «AST LOGISTIKA» tas ir «AST GRUPA» meitasuzņēmums, kas nodarbojas ar starptautisko kravu pārvadājumiem astgrupa.lv. Uzņēmuma pamatdarbības virziens ir noliktavas pakalpojumu sniegšana. Mūsu galvenā vērtība ir godīgums un reputācija. Mēs sniedzam pilna spektra kravu ekspedīcijas, kravu pārvadājumu, uzglabāšanu un muitas dokumentu noformēšānas pakalpojumus no Eiropas valstīm uz Krieviju un NVS valstīm. Mūsu augsti kvalificēti speciālisti vienmēr ir gatavi piedāvāt pilna servisa noliktavas un transporta pakalpojumus. Kompānijas «AST LOGISTIKA»  rīcībā ir muitas noliktava 1000 kvadrātmetru platībā. Arī vēlamies atzīmēt, mums ir ļoti ērta biroja atrašanās vieta Jūsu preces piegādei uz mūsu noliktavu. Mēs atrodamies pēc adreses: Rīgā, Maskavas iela 456a, blakus galvenajiem maģistrālajiem lielceļiem valstī.
Muitas noliktava AST Logistika – ir pieejamas visas iespējamās kravu uzglabāšanas, pārkraušanas, muitas noformēšanas un turpmāka piegāde visā pasaulē, darbības. Noliktava aprīkota ar modernu signalizāciju un videonovērošanas kamerām, modernu spectehniku, kas paātrina Jūsu kravu iekraušanu vai izkraušanu procesu uz mūsu noliktavu, vai kādā citā transportlīdzeklī. Ātrums, uzticamība, un  jebkuru izvirzīto uzdevumu kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu, apmierina mūsu pastāvīgus klientus un piesaista jaunus. Katrs pasūtījums, neatkarīgi no sarežģītības, tiek izpildīts ātri un kvalitatīvi ar pilnu kontroli pār visiem posmiem.
“AST Logistika” – Jūsu uzticamais un izdevīgais partneris!

Muitas pakalpojumi

“AST Logistika” sniedz augstas kvalifikācijas muitas brokera pakalpojumus, kurš savu darbu veic ar atbildības sajūtu un pārliecināti risina visus jautājumus ar muitas pārstāvjiem, padarot to procesu maksimāli vienkāršu un ātru. Kā arī palīdzēs minimizēt Jūsu muitas formalitāšu kārtošanas izmaksas.

Noliktavu pakalpojumi

Kompānijas “AST Logistika” rīcībā ir muitas noliktava 1000 kvadrātmetru platībā, kas atrodas Rīgā. Šī noliktava tiek izmantota kā kravu konsolidācijas centrs to tālākai nosūtīšanai eksportam uz Krieviju un NCS valstīm, kā arī reeksportam no NVS valstīm un Krievijas nosūtīšanai uz Eiropu, Ķīnu un citām valstīm. Noliktava paredzēta galvenokārt īslaicīgai kravu uzglabāšanai, taču tajā esošie plaukti ļauj nodrošināt arī ilglaicīgu kravu glabāšanu.

Individuāla pieeja katram klientam

Mēs darīsim visu iespējamo, lai piedāvātu visizdevīgākos nosacījumus Jūsu idejas realizācijai. Ātrums, uzticamība, un jebkuru izvirzīto uzdevumu kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu, apmierina mūsu pastāvīgus klientus un piesaista jaunus. Katrs pasūtījums, neatkarīgi no sarežģītības, tiek izpildīts ātri un kvalitatīvi ar pilnu kontroli pār visiem posmiem, kas ir iekļauti piegādē.

Ekspedīcija un Loģistika

Ekspeditoru pakalpojumi, kas sniedz mūsu uzņēmums, ļauj mūsu klientiem piedāvāt pilnu kravu pārvadājumu pakalpojumu klāstu. Kravu ekspedīcija tiek veikta stingrā mūsu darbinieku uzraudzībā, kas vienmēr var sniegt objektīvu, pilnīgu un drošu informāciju par kravu pārvadājumu procesu.