Enter your caption here

Mūsu speciālisti palīdzēs veidot un nokomplektēt preču partijas, kā arī ātri un kvalitatīvi piemeklēs virszemes, jūras un gaisa transportu preču nogādāšanai muitas kontroles uzraudzībā. 

167743769
144468481

PIE MUMS JŪSU KRAVA IR DROŠĪBĀ

Mūsu kompānija rūpējas par Jūsu kravas drošību, kā arī nodrošina drošu kravu transportēšanu, pārvietošanu, starpposma uzglabāšanu un izkraušanu galamērķī, tiek veikta kontrole katrā kravu piegādes posmā. Pieredzējuši autovadītāji, veikli un akurāti krāvēji, kvalificēti ekspeditori – mums ir viss, lai vislabāk organizētu jebkuru preču piegādi.Uzņēmums ievēro elastīgu cenu politiku, kas padara sadarbību ar mums par ērtu un izdevīgu. Mēs garantējam uzticamas ilgtermiņa sadarbības attiecības, augstas kvalitātes pakalpojumu rādītāju pateicoties kvalitātes vadības sistēmai.

127509005

Gaisa kravu pārvadājumi – Maksimāli ātra un droša kravu piegāde visā pasaulē.

STARPTAUTISKIE GAISA KRAVU PĀRVADĀJUMI

Neskatoties uz sarežģītību un lielākām, salīdzinot ar citiem kravu transportēšanas veidiem, izmaksām, gaisa kravas pārvadājumus plaši izmanto pateicoties ērtai transportēšanai un, protams, minimāliem piegādes termiņiem. Bieži kravu piegāde ar gaisa transportu ir vienīgais iespējamais piegādes veids. Mēs nodrošinām starptautisko gaisa pārvadājumus pa īsākiem, lētākiem un ērtākiem maršrutiem, tāpēc piegādes efektivitāte kombinēta ar mērenu cenu.

Kravas muitas noformēšana

Muitas dokumentu noformēšanu nodrošina mūsu kompetentie speciālisti ar lielu darba pieredzi šajā jomā. Tas ļauj mums garantēt, ka visi muitas dokumentu noformēšanas darbi (ieskaitot sarežģīto muitas režīmu noformēšanu) tiek veikti savlaicīgi un ar minimāliem izdevumiem.

Kravu apdrošināšana

Mēs uzņemamies visus pienākumus uzticama apdrošinātāja un optimālo apdrošināšanas noteikumu izvēlē, sniedzam palīdzību nepieciešamo dokumentu sagatavošanā, piedāvājam juridisko atbalstu apdrošināšanas pakalpojumos.

.

Piegādes “Tieši Laikā”

Mēs piegādājam kravu savlaicīgi. Precīza maršruta plānošana un visu iespējamo nianšu ievērošana, ļauj samazināt kavēšanās laiku līdz nullei.

Diennakts uzraudzība kravu atrašanās vietās

Mēs nodrošinām online kravu izsekošanu visos gaisa pārvadājumu posmos.

Jūras kravu pārvadājumi – Izdevīgākais un ekonomiskākais kravu piegādes veids, kad laiks nav izšķirošais faktors.

JŪRAS KRAVU PĀRVADĀJUMI

Lielu kuģu iekraušanas jauda, dod iespēju nogādāt/transportēt jebkuru kravas veidu: cieta, šķidra, birstoša, gabarīta, bīstamo un citu. Tās pats attiecas uz to apjomiem. Taču vissvarīgākais faktors, kas nodrošina lielu jūras pārvadājumu popularitāti, ir zemas izmaksas, salīdzinot ar auto un gaisa pārvadājumiem, jo lieltonnāžas kuģu izmantošana, ļaus ievērojami samazināt kravu piegādes izmaksas. Zemas piegādes izmaksas padara šo piegādes veidu populāru, gan lieliem uzņēmumiem, kas darbojas starptautiskajā tirdzniecībā, gan individuālajiem komersantiem.

Kravas muitas noformēšana

Muitas dokumentu noformēšanu nodrošina mūsu kompetentie speciālisti ar lielu darba pieredzi šajā jomā. Tas ļauj mums garantēt, ka visi muitas dokumentu noformēšanas darbi (ieskaitot sarežģīto muitas režīmu noformēšanu) tiek veikti savlaicīgi un ar minimāliem izdevumiem.

Kravu piegāde «No durvīm līdz durvīm»

«No durvīm līdz durvīm», tas nozīmē, ka prece vairākos posmos tiek transportēta no nosūtītāja noliktavas uz pasūtītāja noliktavu.Līdz ar to Jums nevajag personīgi iedziļināties visos loģistikas sīkumos, mēs parūpēsimies par visu Jūsu vietā.

Kravu apdrošināšana

Mēs uzņemamies visus pienākumus uzticama apdrošinātāja un optimālo apdrošināšanas noteikumu izvēlē, sniedzam palīdzību nepieciešamo dokumentu sagatavošanā, piedāvājam juridisko atbalstu apdrošināšanas pakalpojumiem.

Ātrums, uzticamība, kvalitāte!

Autopārvadājumi – ir pats pieprasītākais, ērtākais, drošākais un lētākais kravu piegādes veids

CITI PAKALPOJUMI

Mēs sniedzam pilna spektra kravu ekspedīcijas, kravu pārvadājumu, uzglabāšanas un muitas dokumentu noformēšanas pakalpojumus no Eiropas valstīm uz Krieviju un NVS valstīm, pamatojoties uz Jūsu biznesa īpašajiem pieprasījumiem. Individuāla pieeja un augstas kvalitātes pakalpojumi – mūsu kompānijas pamats.