air_cargo

Starptautiskie gaisa kravu pārvadājumi: visātrākais un ērtākais kravu piegādes veids.

Neskatoties uz grūtībām, kas saistītas ar augstākam pārvadājumu izmaksām, salīdzinot ar citiem kravu pārvadājumu veidiem, gaisa kravu pārvadājumi  tiek plaši izmantoti pateicoties ērtai transportēšanai un minimāliem piegādes termiņiem.  Bieži gaisa kravu pārvadājumi (kravu  piegāde ar gaisa transportu) ir vienīgais iespējamais kravu piegādes variants. 

Mūsu transporta pakalpojumu klāsts ietver:

Mūsu transporta pakalpojumu klāsts ietver:

  • Kravu pieņemšanu;
  • Kravu piegādi uz lidostu;
  • Nepieciešamos gaisa kravu pārvadājumu transporta dokumentu noformēšanu ;
  • Gaisa pārvadājumus;
  • Kravu piegādi no lidostas līdz pasūtītāja noliktavai «No durvīm līdz durvīm»;
  • Konsultācijas par Starptautisko pārvadājumu optimālu shēmu jautājumiem ;
  • Citi pakalpojumi.

Mūsu speciālisti izvēlēsies Jums optimālāko maršruta shēmu ar viszemākajām izmaksām.

 Kravu gaisa pārvadājumu priekšrocības 

Nozīmīgākais ieguvums ir piegādes ātrums. Ar to arī gaisa pārvadājumi atškiras no citiem pārvadājumu veidiem: sauszemes, ūdens, transporta līdzekļiem. Svarīgākais starptautiskajos kravu pārvadājumos, ir ātrums preču transportēšanai lielos attālumos. Jūsu kravu sūtījums tiks piegādāts bez grūtībām jebkur visā pasaulē. Jūs varat būt pārliecināti par jūsu kravu drošību, krava tiks piegādāta laikā un bez problēmām. Gaisa pārvadājumi ļauj pārvadāt dažādas kravas, neatkarīgi no smaguma un gabarīta.

Kravas gaisa pārvadājumu trūkumi

Viens no galvenajiem trūkumiem ir augstās izmaksas par gaisa satiksmi. Tarifi kravu pārvadāšanai ar gaisa transportu tiek noteikti atkarībā no Jūsu kravas īpatnībām. Dažas kravas to gabarītu dēļ kalpo par šķērsli kravu pārvadāsanai ar gaisa transport. Tāpēc negabarīta kravu pārvadā nelielos apjomos. Tas neapšaubāmi ir gaisa kravu pārvadājumu trūkums. Gaisa pārvadājumi ir ierobežoti ģeogrāfiskā pieejamībā, jo, ja nav lidostas kravu piegāde ir neiespējama. Gaisa pārvadājumi nespēj veikt kravas piegādi līdz klienta “slieksnim”. Tas nozīmē, ka ir nepieciešams izmantot kravas piegādi pa sauszemi, kas vēl vairāk sadārdzina pārvadājumu izmaksas.Vēl viens ne mazāk svarīgs trūkums ir klimatiskie apstākļi,kas ne vienmēr ir pieņemami gaisa transportam. Vētras, spēcīgs vējš un pērkona negaiss var ietekmēt piegādes laiku, jo lidojums tiks atlikts uz nenoteiktu laiku.

Jebkurā vietā visā pasaulē

Eksports un Imports

«No durvīm līdz durvīm»