54352453453-(1)

Jūras kravu pārvadājumi: drošs un ekonomiski Izdevīgs kravu piegādes veids operatīvi piegādāt kravu.

Jūras transports spēj pārvadāt lielu kravu apjomu, kas padara kravu transportēšanu par īpaši ekonomiski izdevīgu kravu pārvadāšanas veidu. Kā arī jūras pārvadājumi ir dažos gadījumos pat vienīgais kravu pārvadājuma veids starpkontinentu pārvadājumos. Jūras pārvadājuma prieksrocības ir: zema pašizmaksa lieliem attālumiem, kas nodrošina augsta līmeņa drošību. 

Mūsu transporta pakalpojumu klāsts ietver:

  • Ostas darbus, kas sevī ietver kuģu iekraušanu un izkraušanu;
  • Visu nepieciešamo transportēšanas dokumentu noformēsanu;
  • Noliktavu pakalpojumus, kas sevī ietver iepakošanu, marķēšanu un takelāžas darbus;
  • Negabarīta kravu pārvadājumus ar jūras transportu ar projektu izstrādi, kravu nostiprināšanas shēmām, nepieciešamo dokumentu noformēšanu un kravu pārvadajumu dokumentu saskaņošanu ar dažādām iestādēm;

Jūras transporta pārvadajumu priekšrocības 

Galvenā jūras transporta kravu pārvadājumu priekšrocība ir zema pašizmaksa. Tarifi ir salīdzinoši zemāki salīdzinājumā ar virszemes un gaisa pārvadājumiem. Nopietns arguments jūras transporta kravu pārvadajumos ir iespēja drošāk pārvadāt negabarīta un bīstamās kravas.

Jūras transporta pārvadājumu trūkumi 

Būtisks trūkums jūras transporta pārvadājumos ir ievērojams laika patēriņš. Lai gan prakse rāda, ka, lai samazinātu pārvadājumu izmaksas, pasūtītāji ir gatavi ziedot kravu transportēšanas ātrumu, kā arī daudzas kravas, kas tiek pārvadātas ar jūras transportu neprasa ātru piegādi. Secinājums, piegādes ātrums nav noteicošais salīdzinājumā ar finanšu ekonomijas iespējām.

Droši un uzticami pakalpojumi

Kravu pārvadājumi

Jebkurā vietā visā pasaulē